DS1E-S-DC12V-R
PanasonicPanasonic
DS1E-S-DC12V-R Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: DS1E-S-DC12V-R
Valmistaja / merkki: Panasonic
Tuotteen Kuvaus RELAY GEN PURPOSE SPDT 2A 250V
lomakkeissa: DS1E-S-DC12V-R.pdf
RoHs-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Varaston kunto 14592 pcs stock
Lähetys Hong Kong
Lähetysreitti DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 14592 pcs
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
50 pcs
Pyydä tarjous
  • Määrä:
Antakaa meille tavoitehinta, jos määrät ovat suurempia kuin näytetyt.
  • Osa numero
  • Yrityksen nimi
  • Yhteyshenkilön nimi
  • Sähköposti
  • Viesti
DS1E-S-DC12V-R: n tekniset tiedot
Osa numero DS1E-S-DC12V-R Valmistaja Panasonic
Kuvaus RELAY GEN PURPOSE SPDT 2A 250V Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 14592 pcs Tietolomake DS1E-S-DC12V-R.pdf
Turn On Jännite (max) 9.6 VDC Sammuta Voltage (Min) 1.2 VDC
päättyminen Style PC Pin kytkentäjännite 250VAC, 220VDC - Max
Sarja DS Release Time 5ms
Relay Type General Purpose Pakkaus Bulk
Käyttölämpötila -40°C ~ 70°C Toiminta-aika 10ms
Asennustyyppi Through Hole Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Valmistajan toimitusaika 10 Weeks Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Ota Arvostelu (Current) 2A Yhteydenotto Material Silver (Ag), Gold (Au)
Yhteydenottolomake SPDT (1 Form C) Coil Voltage 12VDC
Coil Type Non Latching Coil Resistance 720 Ohms
Coil Virta 200 mW Coil Current 16.7mA