R1S12-1509/P-R
RECOM PowerRECOM Power
RECOM Power
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: R1S12-1509/P-R
Valmistaja / merkki: RECOM Power
Tuotteen Kuvaus DC DC CONVERTER 9V 1W
lomakkeissa: R1S12-1509/P-R.pdf
RoHs-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Varaston kunto 15413 pcs stock
Lähetys Hong Kong
Lähetysreitti DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 15413 pcs
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
500 pcs
Pyydä tarjous
  • Määrä:
Antakaa meille tavoitehinta, jos määrät ovat suurempia kuin näytetyt.
  • Osa numero
  • Yrityksen nimi
  • Yhteyshenkilön nimi
  • Sähköposti
  • Viesti
R1S12-1509/P-R: n tekniset tiedot
Osa numero R1S12-1509/P-R Valmistaja RECOM Power
Kuvaus DC DC CONVERTER 9V 1W Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 15413 pcs Tietolomake R1S12-1509/P-R.pdf
Jännite - Tuotos 3 - Jännite - Tuotos 2 -
Jännite - Tuotos 1 9V Jännite - Isolation 1kV
Jännite - tulo (Min) 13.5V Jännite - tulo (Max) 16.5V
Tyyppi Isolated Module Koko / Dimension 0.60" L x 0.42" W x 0.28" H (15.2mm x 10.7mm x 7.0mm)
Sarja ECONOLINE R1S Virta (wattia) 1W
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case 12-SMD Module, 10 Leads
Muut nimet 10900786
R1S121509/PR
Käyttölämpötila -40°C ~ 100°C
Lukumäärä Lähdöt 1 Asennustyyppi Surface Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Valmistajan toimitusaika 16 Weeks
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant ominaisuudet SCP
tehokkuus 78% Yksityiskohtainen kuvaus Isolated Module DC DC Converter 1 Output 9V 111mA 13.5V - 16.5V Input
Nykyinen - Output (Max) 111mA Ohjaustoiminnot -
Sovellukset ITE (Commercial)
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
R1S12-1512/H
R1S12-1512/H
valmistajat: RECOM Power
Kuvaus: DC DC CONVERTER 12V 1W
Varastossa: 13413 pcs
ladata: R1S12-1512/H.pdf
RFQ
R1S12-1509/P
R1S12-1509/P
valmistajat: RECOM Power
Kuvaus: DC DC CONVERTER 9V 1W