500LXW100MEFR18X45
RubyconRubycon
Rubycon
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: 500LXW100MEFR18X45
Valmistaja / merkki: Rubycon
Tuotteen Kuvaus CAP ALUM 100UF 20% 500V THRUHOLE
lomakkeissa: 500LXW100MEFR18X45.pdf
Varaston kunto 22431 pcs stock
Lähetys Hong Kong
Lähetysreitti DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 22431 pcs
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
Pyydä tarjous
  • Määrä:
Antakaa meille tavoitehinta, jos määrät ovat suurempia kuin näytetyt.
  • Osa numero
  • Yrityksen nimi
  • Yhteyshenkilön nimi
  • Sähköposti
  • Viesti
500LXW100MEFR18X45: n tekniset tiedot
Osa numero 500LXW100MEFR18X45 Valmistaja Rubycon
Kuvaus CAP ALUM 100UF 20% 500V THRUHOLE Lyijytön tila / RoHS-tila
Saatavana oleva määrä 22431 pcs Tietolomake 500LXW100MEFR18X45.pdf
Jännite - Rated 500V Toleranssi ±20%
Surface Mount Land Koko - Koko / Dimension 0.709" Dia (18.00mm)
Sarja LXW Ripple Current @ Low Frequency 860mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 1.72A @ 100kHz Arvioinnit -
Polarisaatio Polar Pakkaus Bulk
Pakkaus / Case Radial, Can Muut nimet 1189-4273
Käyttölämpötila -40°C ~ 105°C Asennustyyppi Through Hole
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Valmistajan toimitusaika 45 Weeks
Lifetime @ Temp. 12000 Hrs @ 105°C Lead Spacing 0.295" (7.50mm)
Korkeus - Istuva (Max) 1.850" (47.00mm) ESR (Equivalent Series Resistance) -
Yksityiskohtainen kuvaus 100µF 500V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 12000 Hrs @ 105°C kapasitanssi 100µF